27 Eylül 2012 Perşembe

Yeni Bir İş Yoğun Zamanlar...:)

Selam, öncelikle Çap durumu belli olmadı. Gerçi belli olsa da sonuç olumsuz sonuçlanacak.Neyse geçelim.
Part time iş buldum. Hem de çok hoş ve güzel bir işim oldu artık:) Şanslı hissettim bu tamamen arkadaşım Dilek sayesinde oldu:) "Facebook'tan iş mi bulunur?" diyebilirsiniz. Fakat arkadaş çevreniz sayesinde bir duyuru bir bağlantıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönem zor ve yorucu olacak alışma sürecinden çıktıktan sonra her şey yerine oturur diye düşünüyorum.Umarım her şey güzel olacak:) 1 Ekim'de başlıyorum işe.
Okula gelirsek okula yakın bir yerde ve ulaşımı kolay olduğundan artı saatlerde rahat olduğundan derslerle bağımı kopartacak bir sorun yaşamayacağım. Şartlarda iyi olduğu sürece sorun yok. Okula gidiyorum bu aralar fakat hocalar derse gelmiyor. Bundan dolayı okula gidip 20 dk bekleyip o kadar yolu geri dönmek çok can sıkıcı. Bir de o trafiği çekmek işkence. Yavaş yavaş başlar umarım.


Bu arada Film Ekimi başlıyor.. Hep okul saatlerine denk geliyor şimdi çalışmaya başlayınca da boş vakit olmuyor tabi.. İzlemek istediğim film "Düşler Diyarı". Güzel bir hikayesi var. Ayrıca bilgi için>http://filmekimi.iksv.org/tr/Filmekimi.asp?day=1&FID=37

Filmden bir kare..

Biletler çabuk tükeniyor kapmak lazım:) Şimdiden söylemesi harekete geçin. Vodafone kullanıcılara iyi haber Pazartesi'den Perşembe'ye bir bilet alana bir bilet bedava tabi Freezone üyesi iseniz.

Az daha söylemeyi unutuyordum. Beyoğlu Sahaf Festivali başladı. Bir türlü gitmek nasip olmadı, merak ediyorum.Bu yıl mekan olarak Trt'nin Tepebaşı yakınında bir yerdeymiş. Tam olarak bilmiyorum yakın zamanda gideceğim. Gözlemlerimi aktaracağım:) Her gün 11:00 ile 22:00 arası açık unutmayın!

Daha başka ne anlatacaktım? Kafam yoğun.
İngilizce grammar kitapları araştırması yapıyorum. Şuan kafamda Murat Kurt'un English Grammar Today var. Fiyatı 25 felandı sanırsam. Bunun dışındaki tavsiyeleri bekliyorum.
Bu aralar hala yaz tatilinden bitiremediğim kitabı okuyorum> Kazanan Yalnızdır - Paulo Coelho

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...