4 Haziran 2014 Çarşamba

Mezun Oluyorum:)

Merhaba,
uzun zamandır yazı yazmıyordum. Evet okul bitti, finallerim bitti. Şuan tatlı bir mezuniyet heyecanı var:)
8 Haziran'da Suada'da (Galatasaray Adası) Mezuniyet Balom var. Onun için telaşlı bir hazırlık yaptım. Biliyorsunuz biz kızlar zor beğeniriz, kararsız kalırız. Ama gerçekten içime sinen bir sonuç çıktı.
Ayın 20'sinden sonrada sınıfça oluşturduğumuz bir kep töreni organizasyonu var. Bebek Parkı'nda sınıf arkadaşlarımla beraber kep töreni yapacağız:) Fotoğraflar çekineceğiz. Her şey güzel olacak yani.
Asıl kep töreni 4 Temmuz'da Göztepe Kampüsü'nde Kapalı Spor Salonu'nda olacak. Diplomalar da orada verilecek. Tahminim 3,25 ortalamayla diploma notuna sahip olacağım.
Daha sonra neler mi var?
Yüksek lisans başvuruları var. Önce Marmara Üniversitesi olan kendi okuluma başvuru yapacağım. Onun sonucuna göre İstanbul Üniversitesi'ne başvuru yapacağım. Bakalım hayırlısı olur inşallah :)
Vesikalık, kepli fotoğraf çektirme işleri var. Yoğun bir ay ve aylar beni bekliyor.
Sonra bir haftasonu tatil kaçamağı olabilir. Çok güzel olacak. Stres atmam açısından ve denize girmek açısından.
Ayrıca ne mi var? 12-13-14 tarihlerinde İstanbul Televizyon Forumu ve Fuarı var. Orada yeni üyesi olduğum IPTV(İnternet Temelli Televizyon Teknolojileri Derneği)'nin standında gönüllü olarak görev alacağım.
Çok iyi ve kaliteli bir organizasyon olacak. Kendi adıma çok yararlı olacağını düşünüyorum.

Ayrıntılı Bilgi  İçin Buradan Bakabilirsiniz: www.facebook.com/itvf.forumfair

Şuan da mezuniyet yoğunluğu var. Okul bitti fakat Salı - Perşembeleri B2 - Upper Intermediate İngilizce kursuna devam ediyorum. Eylül'de YDS'ye girmeyi düşünüyorum. Umarım iyi bir puan alabilirim.
Tabi geldik Cv Güncelleme çalışmalarına. Sanırım 1 günümü buna ayıracağım. Mezun olma sürecince 4 sene boyunca kendime ne gibi birikimler, yatırımlar yaptım. Onları gözden geçirme vakti.
Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...