6 Ekim 2013 Pazar

Kış Geldi:)

Herkese Merhaba,
Acayip bir kış geldi İstanbul'a. Tişörtten ertesi gün kalın monta hırkaya geçtik. Hani bir söz var. İstanbul'un havasına,kızına güven olmaz diye:) Ne kadar doğru sizin takdirinize bırakıyorum. Eee hanımları da kışlık derdi sardı birden:) Şuan yazlıklar acayip ucuzladı. Fakat psikolojik olarak insanın yazlık alası gelmiyor:) Aynı şekilde bahara doğru da kışlık alası gelmiyor:) Kış gelince tabi bitki çayları içilir sıcak sıcak başucundan ayrılmaz, kışlıklar çıkarılır.

Acayip yoğundum bu aralar, Hastane işlerim vardı. Şişli Etfal Hastanesi'nde şimdiki adı Şişli Etfal Hamidiye Hastanesi'nde check-up gibi bir şey yaptırıyorum. İyi bir şey gerçekten insanın kendisine bakması gerekiyor.
Bu araştırma devlet hastanesini nedense çok seviyorum diyorum kızıyorlar bana hastane sevilir mi diye:)
Parmağım kırılınca iyileşip de çıktım ya ondan galiba diye düşünüyorum. Kan,İdrar testleri yapıldı. Endoskopi,Kolonoskopi ve Çölyak testleri yapılacak. Bakalım hayırlısı artık:)

Ve İsmek kursum başladı:). İsmek Yeşilpınar şubesi'nde Bilgisayar Kullanımı üzerine kursa başladım dün itibariyle. Hocamın bilgisayar mühendisi ve yüksek lisans yapıyor halen. Çok kaliteli bir eğitim alacağıma inanıyorum. Sınıf olarak biraz kalabalığız ama sanki sayı devamsızlıkla azalacak gibime geliyor.

Uzun bir maraton beni bekliyor, Haftaiçi Okul ve İngilizce Kursu Haftasonu İsmek Bilgisayar Kursu:)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...